Nadchodzi Laboteq Tone – tabletki na zmarszczki, żegnajcie kremy i botoks

Laboteq Tone – tabletki pozwalające na zmniejszenie zmarszczek o 10%: żegnajcie kremy i botox. To prawdziwa wiadomość o tabletkach na bazie substancji naturalnych, które stymulują produkcję kolagenu i obiecują spełnić marzenie kobiet w każdym wieku: pożegnać na zawsze zmarszczki mimiczne i kurze łapki. Badanie opublikowane w czasopiśmie „International Journal of Cosmetic Science”, pokazuje, że leczenie ” suplementem przeciwzmarszczkowym Laboteq Tone opinie z forum – sprawdź jest tak skuteczne, że może on być stosowany jako alternatywa dla botoksu.

Efekty stosowania suplementu. Laboteq Tone cena.

Suplement składa się z mieszanki, która zawiera izoflawony sojowe, przeciwutleniacze, witaminy C i E oraz kwasy tłuszczowe Omega 3. Na razie jest w sprzedaży tylko w Anglii, ale można nabyć ją w Internecie. Koszt pojedynczej kuracji (która trwa 28 dni) wynosi 35 funtów, podczas gdy na cztery opakowania trzeba wydać £99. Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek dziennie. photo8

Naukowcy badali efekty działania tego suplementu na grupie 166 kobiet o średniej wieku wynoszącej 61 lat. Kobiety podzielono na trzy grupy: pierwszej podawana jest mniejsza dawka, kolejnej nieco wyższa, natomiast panie należące do trzeciej przyjmowały placebo. Po 14 tygodniach naukowcy zbadali skórę kobiet, które uczestniczyły w badaniu: głębokość zmarszczek między kobiet, które przyjmowały pigułki „cud” został zmniejszony średnio o 10%, a te, które brały zwiększone dawki wykazały dodatkowo zwiększoną produkcję kollagenu.

Proces starzenia się – czy ten cudowny produkt może go zatrzymać?

Podczas starzenia się i w wieku osiągnięcia menopauzy, poziom estrogenów spada ze względu na zmiany hormonalne, a w konsekwencji, skóra produkuje mniej colagenu, białka, które sprawia, że pozostaje gładka i elastyczna. Większość kremów przeciwzmarszczkowych działa na górną warstwę skóry – naskórek – i przez to wykazuje minimalne działanie. Ale zespół naukowców, lekarzy dermatologów i dietetyków, który pracował przez 5 lat, aby stworzyć ten produkt, twierdzi, że składniki zawarte w nim mogą stymulować organizm do wytwarzania większej ilości estrogenu, a zatem więcej collagenu. Dzięki temu możliwe jest zmniejszenie najgłębszych zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych: po trzech miesiącach leczenia, suplement pozwolił na zmniejszenie zmarszczek o prawie jedną trzecią.

Kolagen w tabletkach – kolejny  innowacyjny produkt na zatrzymanie procesu starzenia skóry. 

Przeciwciała anty-aging kremy kollagen w tabletkach  jest jedynym na  rynku, który jest promowany jako najlepszy z najlepszych, to produkt, który według niektórych jest uznana za jedną z najlepszych kremów dostępnych na rynku.  Lepsze niż anty-aging krem, jest kolagen  w tabletkach.

Jako i, że internet daje a możliwość odczytania wielu recenzji

Głównym zadaniem,  colagenu, poza efektem liftingu, jest to, że Twoja skóra będzie regenerować się w nocy, zas w godzinach porannych będzie ona młoda, gładka i nawilżona.

Jestem typem konsumenta, który musi przetestować wszystko, sprawdzić i przetestować, czy wszystkie produkty spełniają swoje obietnice, w tym przypadku produkt ma w składzie kofeinę i wiele innych związków chemicznych, które zapewniają długo trwająca skuteczność w ciągu dnia.

Więc to był test, stosując suplement przez dłuższy czas, możemy zobaczyć już po pierwszy miesiącu skórę jędrniejszą i gładszą .

Laboteq Tone  opinie zadowolonych konsumentek.

Laboteq Tone cena nie jest wysoka. Po dwóch miesiącach używania , mogę stwierdzić ,iż jest to rewolucja w kosmetyce.

 jest łatwy do połknięcia, nie sprawia żadnego problemu, ogólnie a łatwe zastosowanie i  co najlepsze nie trzeba używać go pod makijaż, jemy i już.

photo7Muszę powiedzieć, że lubię używać tego suplementu, moja twarz jest z dnia a dzien coraz lepsza i , kiedy chcę pięknie wyglądać to po prostu wyglądam.

Jednak mówimy o wpływie zmarszczek w czasie nie ma tu wiele zmian, te pigułki prawdopodobnie potrzebuje więcej czasu, aby udowodnić, że potrafi usunąć głębokie zmarszczki.

Jeśli chodzi o efekt liftingu czuję go przez cały dzien i moja skóra jest lekka, sprężysta i zadbana

Dodaj komentarz