Derma Roller zamiast skalpela. Nowe „sztuczki” aby zatrzymać młodość

Z ostatnich badań nad rakiem pochodzi serum przeciwzmarszczkowe:

Derma Roller – co to tak właściwie jest?

Pierwszy jest na rynku od stycznia, drugi już w sprzedaży od kilku miesięcy. Odpuść chirurgii plastycznej na rzecz tzw. medycyny estetycznej. A jeśli chcemy własnych artykułów kosmetycznych. Ale jeśli kremy, dodatki i serum – prewencyjne, regeneracyjne i ochronne – nie czynią szkody (w przeszłości tak) ryzyko z medycyny estetycznej pochodzi od osób, które nie mają specjalnego przeszkolenia. Derma Roller opinie z forum – sposób walki ze zmarszczkami w pigułce dla kobiet i kremy lub emulsje wzmacniające ochronne działanie testosteronu dla mężczyzn. P. W świecie anglosaskim zaczynamy mówić o „złych praktykach” oraz zaniedbaniach związanych tylko z chęcią zarabiania pieniędzy.

Dlaczego urządzenie DermaRoller nie działa?Zjawisko w liczbach: od 202.000 zabiegów chirurgii kosmetycznej lub plastycznej w 2001 roku do 700,000 w 2005 roku, ale tylko 15% dzięki skalpelowi (zwłaszcza piersi, Tummy Tuck, liposukcja i powieki), Wyłączając nos (korekcja). Reszta, 85%, ze względu na wypełniacze, Botox i laserowe. Są to dane z Wielkiej Brytanii. Porównywalne do tego, co ma miejsce na terenie Francji i Niemiec. Włochy nie są bardzo różne, w tym, że przeszły rozpowszechnieniem liftingu i botoksu. I coraz częściej zobaczyć twarze z oczywistych oznak paraliżu u kobiet, które potem wstydzą się powiedzieć, że miały udar lub zakażenie. Anglosasi nawet ukuli termin „Mefistofeles” by zajrzeć do przeciwwskazań, skutków ubocznych i błędów botoxu.

Derma Roller opinie światowych ekspertów.

Marko Lens, z akademii chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej chirurgii plastycznej w Londynie, Mediolanie studio, potwierdza: „. Tak zwana medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularne Dobrze więc, chociaż byłoby lepiej ćwiczyć zawsze są doświadczeni rąk nie wystarcza. Kursy trzygodzinne, co najwyżej weekend optymalnych modeli obsłużyć substancje, gdzie wiedza chirurgiczna jest ważne. „Opisuje DermaRoller efekty: „W większości. Dziesiątki mięśni twarzy, wokół oczu, ekspresja i każda rozwija swoje zmarszczki. Wstrzykiwanie bez znajomości środków zwiększających możliwość wystąpienia błędu. Następnie z powrotem w dziedzinie specjalistą.” Jakie są zagrożenia? „Allergy nietolerancji skutków ubocznych, asymetria twarzy, powieki obniżona.” To znaczy? „Grypa jest efektem ubocznym Botox Jeśli widzisz nie trzeba powtarzać zabieg, ale jeśli ci, którzy praktykują wstrzykiwanie wie nic powtarza Źle Jest to kto wstrzykuje witaminy z grupy B: … Nie ma dowodów naukowych, które odmłodzić skórę, z drugiej strony może dać alergii z obrzękami, że ostatnie dni, które ostatecznie opuszczają ubytków w skórze z najgorszych zmarszczek, aby usunąć Krótko mówiąc, zbyt wiele jest nieprzygotowany medycyna estetyczna.. Można zarobić dobrze i bez większych kosztów „. a jeśli później wychodzi z Mefistofele wygląda? Jak się bronić? „Przynajmniej poprosić o referencje, na terenie zakonu lekarzy sprawdzić, czy ktoś ma wykształcenie i co jest specjalistą. I uważać na tych, którzy nie mówią, co wstrzykuje „.

Inna jest dyskurs kremów, suplementów diety, czynników ochronnych. Badania poczyniła wielkie postępy: skóra jest chroniona przed działaniem wolnych rodników, aby utrzymać ją przed przedwczesnym starzeniem się, to musi być trwałe, aby utrzymać lub odzyskać sprężystość i teksturę. Z doświadczeń soczewki w obszarze nawrotu raka kremów DNA i surowicy, która chroni przed wszystkich wolnych rodników: reaktywnych form tlenu (ROS), azot (RNS) i substancji carboliniche (RCS). W skrócie, antisole i smogu. Ale mężczyźni i kobiety mają taką samą skórę? „Tak dla ochrony”, wyjaśnia obiektywu. „Nie do pojawienia się zmarszczek”, mówią naukowcy w poszukiwaniu eliksiru młodości. Kwestia hormonów, jędrności i elastyczności. Skóra twarzy mężczyzny jest zależne od testosteronu. Dziękuję męski hormon płciowy jest gruby (20% więcej niż kobiety), tłuszcz i ukrwienie. Ma więcej kolagenu. Starzenie się znacznie później, po 65. Ale w krótszym terminie. Najlepszym Antiaging? „Zachowanie działania testosteronu.”

Przyszłość środków na zatrzymanie młodości.

Aktualności? Dla mężczyzn, oprócz surowicy Lens, emulsja sieci nadzienia: korektor zmarszczek i antiraggi winogron zawierających retinol i witaminy antyoksydacyjne. Dla kobiet, jednak wylądował we Włoszech C-i-ferulowy, opracowana przez amerykańskiego dermatologa na Duke University Sheldon Pinnell: czysta witamina C, witamina E i kwas ferulowy. Nie tylko kremów. Skóra jest także to, co jesz. A oto Derma Roller efekty. W photo6styczniu można dostać pigułki ujędrnienie skóry (re-age-Fermeté): lakto-likopen, izoflawony sojowe i witaminę C. Będzie walczyć ze zmarszczkami i starzeniem się od wewnątrz. Testy laboratoryjne powiedzieć 64% więcej kolagenu, 79% więcej odnowę komórkową. Nie wspominając już dobrze znany probiotyczny napój (na przykład Essensis). Przyszłość? DermaRoller opinie: geny blokujące wiek skóry lub włączanie tych, które mogą ją odmłodzić. Ale Zelens ostrzega: „Musimy najpierw wiedzieć, co dzieje się. Natura ma swoje prawa, których należy przestrzegać.”.

Dodaj komentarz